Alex Lawther

Freak Show (2017)
6.5
HD

Freak Show (2017)

Ndiqni historinë e adoleshentit Billi Blum, i cili, pavarësisht se ndjek një shkollë të mesme ultra konservatore, merr vendimin për të kandiduar ...
The End of the F***ing World (2017)
7.2

The End of the F***ing World (2017)

James eshte 17 vjec dhe eshte i sigurte qe eshte psikopat. Alyssa, gjithashtu 17, eshte vajza e re qe nuk eshte asnjehere ne humor. Dyshja krijon ...