Arturo Castro

Bushwick (2017)
9.5
HD

Bushwick (2017)

Kur një forcë ushtarake nga Teksasi pushton lagjen e tyre në Bruklin, 20 vjeçarja Lusi dhe veterani i luftës Stupe duhet të mbështeten tek ...
Narcos (2015)
8.6

Narcos (2015)

Historite e verteta te kartelave te droges famekeqe te Kolumbise.