Pedro Pascal

Kingsman: The Golden Circle (2017)
10
HD

Kingsman: The Golden Circle (2017)

Pasi zyrat e tyre qendrore janë shkatërruar dhe bota po mbahet peng, udhëtimi i tyre i shpie ata në zbulimin e një organizate aleate spiunësh, në ...
Narcos (2015)
8.6

Narcos (2015)

Historite e verteta te kartelave te droges famekeqe te Kolumbise.