Tom Hardy

Dunkirk (2017)
10
HD

Dunkirk (2017)

Filmi tregon historinë e ushtarëve britanikë, francezë dhe holandezë të bllokuar në brigjet e Dankrikut nga gjermanët..
Taboo (2017)
9.1

Taboo (2017)

Aventurieri James Keziah Delaney rikthehet ne Londer nga Africa ne vitin 1814 bashke me 14 diamante per te kerkuar hakmarrje per babain e tij te ...
Mad Max: Fury Road (2016)
10
HD

Mad Max: Fury Road (2016)

Në një vend të shkretë ku njerëzimi është skllav i ujit, dy rebelë mund të jenë në gjendje të vendosin rregullin: Maksi, një ish polic fjalëpak ...