what going on?
click on ad to close

American Gods 1x1

Episodi 1

Shadou, një ish i burgosur i sapo liruar takon një njeri misterioz që quhet “E Mërkura”. Ai di shumë gjëra për jetën e Shadout dhe të shkuarën e tij.

American Gods Sezoni 1 Episodi 1
American Gods Sezoni 1 Episodi 1
Apr. 30, 2017

American Gods season 1

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj