Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel

American Gods 1x2

Episodi 2

Shadou shkon në Çikago me Voltanin dhe bie dakord me disa kushte shumë të rrezikshme gjatë një loje me një zot të vjetër sllav, të quajtur Çernobog.

May. 07, 2017

American Gods season 1

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj