what going on?
click on ad to close

American Gods 1x2

Episodi 2

Shadou shkon në Çikago me Voltanin dhe bie dakord me disa kushte shumë të rrezikshme gjatë një loje me një zot të vjetër sllav, të quajtur Çernobog.

American Gods Sezoni 1 Episodi 2
May. 07, 2017

American Gods season 1

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj