Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close

El Chapo 1x4

Episodi 4

loading...

Ramón merr nje grup mercenaresh per tju vene mbrapa El Chapo. Nje seri vrasjesh masive ndodhin ne aeroport dhe nje kardinal vdes.

May. 14, 2017

El Chapo season 1

(2) comments

  • Anonim September 27, 2017 Reply

    O henro pse shapet mer burr

    • bobi September 30, 2017 Reply

      ne rregull esht mer plak po shiko mire kliko aty ke linku kryesor ose te linket e tjera me poshte

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website