what going on?
click on ad to close

El Chapo 1x4

Episodi 4

Ramón merr nje grup mercenaresh per tju vene mbrapa El Chapo. Nje seri vrasjesh masive ndodhin ne aeroport dhe nje kardinal vdes.

El Chapo Sezoni 1 Episodi 4
May. 14, 2017

El Chapo season 1

(2) comments

  • Anonim September 27, 2017 Reply

    O henro pse shapet mer burr

    • bobi September 30, 2017 Reply

      ne rregull esht mer plak po shiko mire kliko aty ke linku kryesor ose te linket e tjera me poshte

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj