what going on?
click on ad to close

El Chapo 1x1

Episodi 1

Joaquin, me shume i njohur si  ‘El Chapo’, eshte i riu qe po perpiqet te ngrehet dhe te behet bos droge. Pas kapjes, Miguel Angel e le Chapon ne krye dhe e ben bos.

El Chapo Sezoni 1 – Episodi 1
Apr. 23, 2017

El Chapo season 1

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj