Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel

El Chapo 1x2

Episodi 2

Chino viziton Ramon per te pyetur per vendodhjen e ‘El Chapo’ ne shkembim te 5 milion dollareve. Ramon shkon mbrapa ‘El Chapo’ dhe e kthen aeroportin ne nje fushe beteje.

Apr. 30, 2017

El Chapo season 1

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj