what going on?
click on ad to close

El Chapo 1x9

Episodi 9

El Chapo rreflekton per femijrine e tij dhe sesi ai u fut ne biznesin e droges. Denimet e tij ne burg behet gjithmone e me te forta

El Chapo Sezoni 1 Episodi 9
Jun. 28, 2017

El Chapo season 1

(4) comments

 • Timi November 11, 2017 Reply

  ???

 • Lals December 16, 2017 Reply

  Na jep noj link ta shkarkojme dhe kte

 • ildi March 10, 2018 Reply

  kur do jepen pjes te tjera

  • admin March 11, 2018 Reply

   Pershendetje, Sezoni 2 eshte tek faqa thjesht klikojeni.

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj