what going on?
click on ad to close

Gomorrah 1x1

Episodi 1

Një konflikt mes Savastano Kamorras dhe rivalit të tij Salvatore Kontes çon në përplasjen e dy klaneve të tyre. Zënka nis me një zjarrvënie të qëllimshme, por përfundon me dyluftime dhe vrasje nga të dyja palët. Cili klan do të mbijetoj? Ju ftojmë ta ndiqni…

Gomorrah Sezoni 1 Episodi 1
May. 06, 2014

Gomorrah season 1

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj