what going on?
click on ad to close

Gomorrah 1x11

Episodi 11

Klani i Savastanos po përçahet dhe ka nisur lufta mes të rinjëve e të vjetërve. Tortura, vrasje, tradhëti dhe shpagime, të gjitha të bëra në emër të mbajtjes së pushtetit në klan. Cili do kryesoj tek Savastanot? Zbulojeni në serinë e radhës…

Gomorrah Sezoni 1 Episodi 11
Jun. 10, 2014

Gomorrah season 1

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj