what going on?
click on ad to close

Gomorrah 1x2

Episodi 2

Don Pietro, i shqetësuar për butësinë e të birit, porosit Çiron që ta vërë atë në provë. Por do të arrij Xhenaro të bind të atin që në venat e tij rrjedh gjak luftaraku dhe se ai është i aftë për të zënë vendin e tij në të ardhmen? Nga ana tjetër, brenda klanit klanit është një spiun që vë në rrezik trafikimin e drogës, cili është ky person? Ju ftojmë ta zbuloni…

Gomorrah Sezoni 1 Episodi 2
Gomorrah Sezoni 1 Episodi 2
May. 06, 2014

Gomorrah season 1

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj