what going on?
click on ad to close

Gomorrah 1x3

Episodi 3

Tashmë Don Pietro futet në burg dhe fillon “luftën” e tij kundër drejtorit të burgut. Djali i tij ka dalë nga spitali dhe tani tenton të marrë kontrollin.

Gomorrah Sezoni 1 Episodi 3
Gomorrah Sezoni 1 Episodi 3
May. 13, 2014

Gomorrah season 1

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj