what going on?
click on ad to close

Gomorrah 1x5

Episodi 5

Avokati i Don Pietros kërkon të përfitoj nga pasuria e këtij të fundit dhe fakti që Don Pietro është në burg ia lehtëson punën. Por Ima nuk lejon që pasuria e saj të bjerë në duart e gabuara. Ajo vendoset në vend të të shoqit për të drejtuar biznesin e tij. Do t’ia dal ajo të rivendos ekuilibrin në ekonominë e familjes së saj? Zbuloheni në serinë e radhës…

Gomorrah Sezoni 1 Episodi 5
Gomorrah Sezoni 1 Episodi 5
May. 20, 2014

Gomorrah season 1

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj