what going on?
click on ad to close

Gomorrah 1x6

Episodi 6

Teksa Don Pietro qëndron në burg, Ima merr vendime pa lejën e të shoqit. Ajo dërgon Çiron në Spanjë, për të rregulluar marrdhëniet me trafikantin Konte dhe të birin e çon në një mision sekret në Amerikën Jugore. Si do zgjidhen situatat pas këtyre vendimeve?! Ndiqeni në serinë 6.

Gomorrah Sezoni 1 Episodi 6
May. 20, 2014

Gomorrah season 1

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj