what going on?
click on ad to close

Gomorrah 1x7

Episodi 7

Ima fillon të krijojë biznesin e perandorisë Savastano, Çiro nuk ka zgjedhje tjetër përveç se ta dëgjojë atë. Ima shumë shpejt tregon veten kur një i klanit vritet, dhe dredhia e saj siguron që anëtar të bandës rivale të përfundojnë pas hekurave. Por gjërat duket se do të ndryshojnë kur Xhenaro kthehet papritmas në shtëpi.

Gomorrah Sezoni 1 Episodi 7
May. 27, 2014

Gomorrah season 1

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj