what going on?
click on ad to close

Gomorrah 1x8

Episodi 8

Në bashkinë ‘Xhuliano’ po afrohen zgjedhjet e reja për kryetar bashkie, e bashkë me to pritet të zhvillohen dhe projekte të mëdha fitimprurëse. Xhenaro, si një lider i ri, kërkon të përfitoj nga këto projekte dhe kur vjen fjala tek paraja dhe pushteti është i gatshëm të ndërhyj edhe në politikë. Ndiqni planet e tij të radhës.

Gomorrah Sezoni 1 Episodi 8
May. 27, 2014

Gomorrah season 1

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj