what going on?
click on ad to close

Gomorrah 1x9

Episodi 9

Daniele bën diçka për të cilën pendohet dhe detyrohet të arratiset për disa ditë. Vrasja e Toninos ka shkaktuar shumë probleme për të gjithë. Konte niset për Napoli.

Gomorrah Sezoni 1 Episodi 9
Jun. 03, 2014

Gomorrah season 1

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj