what going on?
click on ad to close

Gomorrah 2x10

Episodi 10

Çiro zbulon se Patricia është korrierja e Savastanos dhe përpiqet të arrijë tek ai duke e ndjekur…

Gomorrah Sezoni 2 Episodi 10
Jun. 07, 2016

Gomorrah season 2

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj