what going on?
click on ad to close

Gomorrah 2x11

Episodi 11

Zingarelo kërkon faljen e Don Pietros duke i ofrtuar sheshin e tij në shkëmbim, por Don Pietro kërkon kokën e Çiros. Xhenaro dhe Azurra do të martohen…

Gomorrah Sezoni 2 Episodi 11
Jun. 14, 2016

Gomorrah season 2

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj