what going on?
click on ad to close

Gomorrah 2x3

Episodi 3

Don Salvatore thur një plan që me anë të përfshirjes së një prifti në zonë të acarojë kapot e tjerë me qëllim që ata të reagojnë dhe më pas ai t’i heqë qafe një nga një. Por Çiro nuk rri duarkryq dhe e ka një plan të tijin.

Gomorrah Sezoni 2 Episodi 3
May. 17, 2016

Gomorrah season 2

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj