what going on?
click on ad to close

Gomorrah 2x8

Episodi 8

Për vrasjen e Princit të gjithë dyshojnë te Xhuxhi dhe ai duhet të largohet nga Napoli… Çiro mbledh të gjithë krerët e Aleancës për t’i bashkuar kundër Pietro Sevastanos…

Gomorrah Sezoni 2 Episodi 8
May. 31, 2016

Gomorrah season 2

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj