what going on?
click on ad to close

Gomorrah 2x9

Episodi 9

Analisa kërkon që zonën e Xhuxhit, Shtatë Pallatet, ta marrë djali i saj që do të dalë nga burgu, Leluço. Por djemtë e Vikolos nuk janë dakord sepse e duan për vete dhe hynë në luftë me Analisën…

Gomorrah Sezoni 2 Episodi 9
Jun. 07, 2016

Gomorrah season 2

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj