what going on?
click on ad to close

Gomorrah 3x2

Episodi 2

Ka kaluar një vit, Xhenaro ka marr një llogaritar nga vendlindja e tij. Vjehrri i Xhenaros del nga burgu dhe dyshon se ai po ia fut për t’i marrë pasurinë…

Gomorrah Sezoni 3 Episodi 2
Nov. 06, 2017

Gomorrah season 3

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj