what going on?
click on ad to close

Gomorrah 3x4

Episodi 4

Shanel del nga burgu dhe Xhenaro i ofron një marrëveshje të re; Don Avitabile kërcënon Xhenaron, Kurse Çiro kthehet në Napoli dhe vëzhgon grupin e të rinjve që drejtohen nga Enzo.

Gomorrah Sezoni 3 Episodi 4
Nov. 13, 2017

Gomorrah season 3

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj