what going on?
click on ad to close

Gomorrah 3x5

Episodi 5

Çiro dhe Enco bëhen gati për të nisur biznesin e ri së bashku duke filluar me grabitjen e një banke. Një “luftë” e re pritet nga çasti në çast.

Nov. 20, 2017

Gomorrah season 3

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj