what going on?
click on ad to close

Narcos 3x10

Episodi 10 (I Fundit)

Davidi dhe Pena janë në kërkim të Pallomarit. Pena merr një vendim të rëndësishëm për karrierën e tij.

Narcos Sezoni 3 Episodi 10
Sep. 01, 2017

Narcos season 3

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj