what going on?
click on ad to close

Power 1x2

Episodi 2

Ghost dhe Tommy i kunder pergjigjen sulmit kunder biznesit te tyre te droges. Gruaja e Ghost Tasha nuk e pelqen karrieren e tij te klubeve, dhe Ghost rimiqesohet me Angelen nje detektive per policine e shtetit qe kerkon te kape distributorine Ghost.

Power Sezoni 1 Episodi 2
Jun. 14, 2014

Power season 1

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj