what going on?
click on ad to close

Power 1x3

Episodi 3

E ardhmja e klubit sulmohet. Mosmarrveshja e Ghost dhe Tasha per klubin e nates rritet. Ghost kupton qe duke ndjekur Angelan – dhe nje jete legale – mund te vendosi familjen e tij ne rrezik.

Power Sezoni 1 Episodi 3
Jun. 21, 2014

Power season 1

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj