what going on?
click on ad to close

Power 1x4

Episodi 4

Ghost dhe Tommy mbledhin drejtuesit e bandave te tyre nderkohe Angela planifikon te monitoroje kete mbledhje. Gjithashtu Ghost pranon para Angelas qe eshte i martuar dhe me femije.

Power Sezoni 1 Episodi 4
Jun. 28, 2014

Power season 1

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj