what going on?
click on ad to close

Power 1x5

Episodi 5

I shqetesuar per sjelljen e Ghost, Tasha interferon ne punet e klubit. Ghost dhe Angela vazhdojne me lidhjen e tyre. Ndersa Tomi lidhet me nje nga punetoret e lokalit.

Power Sezoni 1 Episodi 5
Jul. 05, 2014

Power season 1

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj