what going on?
click on ad to close

Power 1x6

Episodi 6

Tommy bene paqe me Ruiz nderkohe Angela vendos pergjues tek nje nga anetaret e bandes te Ruiz. Ghost harron ditelindjen e Tasha’s. Ghost dhe Angela diskutojne lidhjen e tyre.

Power Sezoni 1 Episodi 6
Jul. 12, 2014

Power season 1

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj