what going on?
click on ad to close

Power 1x8

Episodi 8 (I Fundit)

Ghost planifikon nje feste te madhe tek Truth, me shpresen qe te zgjerohet nga NYC dhe ne boten e droges. Ghost merr nje vendim shume te rendesishem ne lidhje me kalimin e tij ne nje person legjitim.

Power Sezoni 1 Episodi 8
Jul. 26, 2014

Power season 1

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj