what going on?
click on ad to close

Under the Dome 1x2

Episodi 2

Under the Dome Sezoni 1 Episodi 2
Jul. 01, 2013

Under the Dome season 1

(2) comments

  • Blerimi January 12, 2018 Reply

    Pershendetje AZFILMA ju pergezojme shume per kete super iniciative qe te postoni serial qka nuk gjindet ne asnje faqe dhe jo te jene te gjithe njesoj kur ka plot filma e seriale qe mund ti kene secila faqe simbas unitetin dhe stilin e vet … ju lutem perktheni sa me shpejt serit tjera dhe mos na lini … poashtu nese mundeni ndonje serial ose film me shpata , mbreter e keshtu te ketij zhanri siq eshte VIKING …. faleminderit dhe rrespekte stafit , presim surpriza nga ju sepse dikur keni qene faqja nr,1 ….

    • admin January 12, 2018 Reply

      Pershendetje, Serite e reja jane ne perkthim e siper. Gjtihashtu dhe shume seriale te reja se shpejti. Faleminderit.

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj