what going on?
click on ad to close
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (+18) (2017)

3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (+18) (2017)

3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy Apr. 14, 2011 118 Min.
Vleresimi juaj 0
8.5 6 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Yukiko Suo isDongmei
Dongmei
Tony Ho Wah-Chiu isPrince of Ning
Prince of Ning
Vonnie Lui isThe Elder of Bliss
The Elder of Bliss
Lan Yan isTie Yuxiang
Tie Yuxiang
Hiro Hayama isWei Yangsheng
Wei Yangsheng
Carina Chan isMaid Xian Lan
Maid Xian Lan
Jason Yiu isScholar Shun Shang Guang
Scholar Shun Shang Guang

Pershkrimi

KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Si dijetar i dinastisë Ming, Wei Yangsheng beson se jeta është e shkurtër dhe duhet të ndjekim kënaqësinë e fundit seksuale, ashtu siç e lejon koha. Wei Yangsheng takon Tie Yuxiang dhe marrin vendimin të martohen. Pas martesës së tyre, historia merr rrugë të reja duke shkaktuar dhimbje por dhe kënaqësi seksuale e shpirtërore.

3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (+18) (2017)
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (+18) (2017)
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (+18) (2017)
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (+18) (2017)
loading...
Titulli origjinal 3D肉蒲團之極樂寶鑑
Vleresimi sipas IMDb 3.9 17 vota

Filma te ngjashem

Along with the Gods: The Two Worlds (2017)
Wedding Crashers (2005)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Crown Heights (2017)
Rape Me (+18) (2000)
Monamour (+18) (2006)
I Feel Pretty (2018)
I Am Legend (2007)
Wind River (2017)
Battle in Heaven (+18) (2005)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Blockers (2018)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj