Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
5 Days of War (2011)

5 Days of War (2011)

Their only weapon is the truth. Apr. 14, 2011 113 Min.
Vleresimi juaj 0
8.5 6 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

Renny Harlin
Director

Aktoret

Rupert Friend isThomas Anders
Thomas Anders
Val Kilmer isDutchman
Dutchman
Andy García isPresident of Georgia
President of Georgia
Dean Cain isChris Bailot
Chris Bailot
Richard Coyle isSebastian Ganz
Sebastian Ganz
Rade Serbedzija isCol. Demidov
Col. Demidov

Pershkrimi

Një drame e vendosur në luftën ndermjet Rusisë dhe Gjeorgjisë dhe e përqendruar të një gazetar amerikan, kameramani i tij, dhe një gjeorgjian vendas.

Titulli origjinal 5 Days of War
Vleresimi sipas IMDb 5.7 74 vota

Filma te ngjashem

Crown Heights (2017)
Diary of a Nymphomaniac (+18) (2008)
Ride Along 2 (2016)
In the Realm of the Senses (+18) (1976)
The Duke of Burgundy (2014)
In Bed (+18) (2005)
Kingsman: The Golden Circle (2017)
Last Flag Flying (2017)
Detroit (2017)
Aftermath (2017)
The Battleship Island (2017)
The Dark Tower (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj