what going on?
click on ad to close
6 Below: Miracle on the Mountain (2017)

6 Below: Miracle on the Mountain (2017)

Mrekullia ne mal Oct. 13, 2017 97 Min.
Vleresimi juaj 0
7 3 votes

Trajleri i filmit

Director

Scott Waugh
Director

Aktoret

Josh Hartnett isEric LeMarque
Eric LeMarque
Mira Sorvino isSusan Lemarqe
Susan Lemarqe
Kale Culley isYoung Eric LeMarque (as Kale Brady Culley)
Young Eric LeMarque (as Kale Brady Culley)
Jason Cottle isDavid LeMarque
David LeMarque

Pershkrimi

Një skiator në kërkim të adrenalinës humb në një stuhi bore në mal në qytetin e High Sierras, ku arrin limitet e rezistencës së njeriut dhe detyrohet të përballet me demonët e tij vetiak teksa lufton për mbijetesë…

6 Below: Miracle on the Mountain (2017)
6 Below: Miracle on the Mountain (2017)
loading...
Titulli origjinal 6 Below: Miracle on the Mountain
Vleresimi sipas IMDb 4.9 19 vota

Filma te ngjashem

Bushwick (2017)
American Made (2017)
Rape Me (+18) (2000)
Tomb Raider (2018)
The Founder (2016)
The Only Living Boy in New York (2017)
The Untamed (+18) (2016)
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (+18) (2017)
Crown Heights (2017)
The Dark Tower (2017)
The Housemaid (+18) (2010)
Johnny English (2003)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj