what going on?
click on ad to close
Acts of Vengeance (2017)

Acts of Vengeance (2017)

Veprimi flet me shume se fjalet Oct. 27, 2017
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Pershkrimi

Një avokat fjalë-shumë shndërrohet në një tjetër njeri kur betohet të mbajë gojën mbyllur, por duke e shkelur atë pasi zbulon kush i ka vrarë gruan dhe vajzën, duke nisur kështu hakmarrjen e tij…

Acts of Vengeance (2017)
Acts of Vengeance (2017)
loading...
Titulli origjinal Acts of Vengeance
Vleresimi sipas IMDb 7.4 5 vota

Filma te ngjashem

Blind (2017)
Kickboxer: Retaliation (2018)
Fifty Shades Freed (2018)
Showgirls (+18) (1995)
The Untamed (+18) (2016)
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)
Casino (1995)
The Dark Tower (2017)
I Love You, Daddy (2017)
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
Viking (2016)
Sliver (+18) (1993)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj