what going on?
click on ad to close
Acts of Violence (2018)

Acts of Violence (2018)

Mbro ate qe eshte e jotja. Jan. 12, 2018 86 Min.
Vleresimi juaj 0
8.1 8 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Bruce Willis isDetective James Avery
Detective James Avery
Sophia Bush isDetective Brooke Baker
Detective Brooke Baker
Mike Epps isMax Livingston
Max Livingston
Tiffany Brouwer isJessa MacGregor
Jessa MacGregor

Pershkrimi

Kur e fejuara e tij rrëmbehet nga një trafikant femrash, Romani dhe vëllezërisht e tij ish-ushtarakë vendosin ta gjejnë atë dhe ta shpëtojnë para se të jetë tepër vonë. Gjatë rrugës, Romani bashkohet me Ejvërin, një polic që po heton trafikimin e femrave dhe që lufton burokracinë e cila ka qëllime të dëmshme.

Acts of Violence (2018)
Acts of Violence (2018)
loading...
Titulli origjinal Acts of Violence
Vleresimi sipas IMDb 5 12 vota

Filma te ngjashem

The Glass Castle (2017)
Boogie Nights (1997)
Casino (1995)
Midnight Sun (2018)
From Straight A’s to XXX (+18)
Born to Race: Fast Track (2014)
All About the Money (2017)
Showgirls (+18) (1995)
In Bed (+18) (2005)
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)
Wolf Warrior 2 (2017)
Good Time (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj