Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
All About Anna (+18) (2017)

All About Anna (+18) (2017)

The passionate story of a sensuous woman. Nov. 24, 2005 91 Min.
Vleresimi juaj 0
9.5 2 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Pershkrimi

KUJDES : FILMI PERMBAN NUDITET DHE SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC!

Ana është një stiliste e re kostumesh, e përqendruar në punën e saj dhe e kujdesshëm për t’u kapur në marrëdhëniet romantike. Ajo sapo ka gjetur një apartament të ri dhe është e tunduar ta lejojë të dashurin e saj të fundit, Frank, të hyjë me të. Në vend të kësaj, ajo gjen një qiramarrës: Camilla, e mrekullueshme dhe e dashur, që ndan pikëpamjet e Anës për dashurinë dhe angazhimin. Për të dy ata, është e gjitha për argëtim.

Titulli origjinal All About Anna
Vleresimi sipas IMDb 2.5 42 vota

Filma te ngjashem

The Wolf of Wall Street (2013)
Detroit (2017)
American Pie: Beta House (2007)
The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017)
Below Her Mouth (+18) (2016)
The Meyerowitz Stories (2017)
Cabaret Desire (+18) (2011)
Melissa P. (+18) (2005)
The Untamed (+18) (2016)
Rape Me (+18) (2000)
Krahet e lirise (1994)
Lolita (+18) (1997)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj