what going on?
click on ad to close
All About Anna (+18) (2017)

All About Anna (+18) (2017)

The passionate story of a sensuous woman. Nov. 24, 2005 91 Min.
Vleresimi juaj 0
7.8 4 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Pershkrimi

KUJDES : FILMI PERMBAN NUDITET DHE SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC!

Ana është një stiliste e re kostumesh, e përqendruar në punën e saj dhe e kujdesshëm për t’u kapur në marrëdhëniet romantike. Ajo sapo ka gjetur një apartament të ri dhe është e tunduar ta lejojë të dashurin e saj të fundit, Frank, të hyjë me të. Në vend të kësaj, ajo gjen një qiramarrës: Camilla, e mrekullueshme dhe e dashur, që ndan pikëpamjet e Anës për dashurinë dhe angazhimin. Për të dy ata, është e gjitha për argëtim.

All About Anna (+18) (2017)
All About Anna (+18) (2017)
All About Anna (+18) (2017)
All About Anna (+18) (2017)
All About Anna (+18) (2017)
All About Anna (+18) (2017)
loading...
Titulli origjinal All About Anna
Vleresimi sipas IMDb 2.5 42 vota

Filma te ngjashem

Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017)
Wind River (2017)
Diary of a Nymphomaniac (+18) (2008)
Tracker (2010)
Along with the Gods: The Two Worlds (2017)
Filth (+18) (2013)
Melissa P. (+18) (2005)
The Founder (2016)
Little Man (2006)
Stronger (2017)
The Merciless (2017)
F*&% the Prom (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj