what going on?
click on ad to close
All Eyez on Me (2017)

All Eyez on Me (2017)

Legends never die Jun. 12, 2017 139 Min.
Vleresimi juaj 0
9.2 5 votes

Trajleri i filmit

Director

Benny Boom
Director

Aktoret

Danai Gurira isAfeni Shakur
Afeni Shakur
Kat Graham isJada Pinkett
Jada Pinkett
Jamal Woolard isBiggie Smalls
Biggie Smalls
Annie Ilonzeh isKidada Jones
Kidada Jones
Lauren Cohan isLeila Steinberg
Leila Steinberg
Cory Hardrict isHatian Jack
Hatian Jack
Grace Gibson isFaith Evans
Faith Evans
Desean Jackson isStreet Entrepreneur
Street Entrepreneur

Pershkrimi

All Eyez on Me (Gjithë Sytë mbi Mua) është një film biografik mbi jeten e Tupak Shakur, aktorit, raperit, poetit dhe aktivistit për të drejtat e njerëzve me ngjyrë.

All Eyez on Me (2017)
All Eyez on Me (2017)
All Eyez on Me (2017)
Titulli origjinal All Eyez on Me
Vleresimi sipas IMDb 6.2 387 vota

Filma te ngjashem

Hindi Medium (2017)
Zombies (2017)
Below Her Mouth (+18) (2016)
The Duke of Burgundy (2014)
Monamour (+18) (2006)
The Mountain Between Us (2017)
Casino (1995)
Boyka: Undisputed 4 (2016)
Blind (+18) (2014)
Ride Along 2 (2016)
Bleeding Steel (2017)
Wheelman (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj