Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Along with the Gods: The Two Worlds (2017)

Along with the Gods: The Two Worlds (2017)

Dec. 20, 2017 139 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Foto

Director

Kim Yong-hwa
Director

Aktoret

Ha Jung-woo isGang-rim
Gang-rim
Ju Ji-hoon isHewonmak
Hewonmak
Kim Hyang-gi isDeok-choon
Deok-choon
Doh Kyung-soo isPrivate Won
Private Won
Lee Joon-hyuk isFirst Lieutenant Park
First Lieutenant Park

Pershkrimi

Pas një vdekjeje të papritur, zjarrfikësi Ja-hong dërgohet në jetën e përtejme nga tre mbrojtësit e tij. Vetëm pasi të kalojë 7 gjykime në 49 ditë dhe të provojë pafajësinë e tij në botën e të gjallëve, do mund të rimishërohet dhe tre mbrojtësit e tij do i qëndrojnë pranë gjatë gjithë gjykimeve.

Titulli origjinal 신과함께-죄와 벌
Vleresimi sipas IMDb 7.5 17 vota

Filma te ngjashem

The Dark Tower (2017)
HHhH (2017)
Good Time (2017)
Double Lover (+18) (2017)
Sliver (+18) (1993)
Logan (2017)
Surrogates (2009)
Dirty Girl (2010)
Bleed for This (2016)
Acts of Vengeance (2017)
Wanted (2008)
The Villainess (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj