what going on?
American Pie: Beta House (2007)

American Pie: Beta House (2007)

The Most Outrageous Slice of Pie! Dec. 10, 2007 88 Min.
Vleresimi juaj 0
7.5 4 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

John White isErik Stifler
Erik Stifler
Steve Talley isDwight Stifler
Dwight Stifler
Eugene Levy isMr. Levenstein
Mr. Levenstein
Jake Siegel isMike Coozeman
Mike Coozeman
Robbie Amell isNick Anderson
Nick Anderson
Italia Ricci isLaura Johnson
Laura Johnson

Pershkrimi

Eriku dhe Kozi fillojnë kolegjin dhe futen në vëllazërinë Beta Beta House, me në krye legjendarin Dajt Stifler. Por do krijohet kaosi pasi një vëllazëri të fiksuarish duan t’i ndalojnë të festojnë…

American Pie: Beta House (2007)
American Pie: Beta House (2007)
American Pie: Beta House (2007)
American Pie: Beta House (2007)
American Pie: Beta House (2007)
American Pie: Beta House (2007)
Titulli origjinal American Pie Presents: Beta House
Vleresimi sipas IMDb 5.4 427 vota

Filma te ngjashem

All About Anna (+18) (2017)
I Love You, Daddy (2017)
Blockers (2018)
Psych: The Movie (2017)
Thank You for Smoking (2005)
The Wolf of Wall Street (2013)
Kingsman: The Golden Circle (2017)
The Green Hornet (2011)
American Pie 5 – The Naked Mile (2017)
Father and Guns 2 (2017)
Fun Mom Dinner (2017)
The Dictator (2012)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj