what going on?
click on ad to close
American Pie: Beta House (2007)

American Pie: Beta House (2007)

The Most Outrageous Slice of Pie! Dec. 10, 2007 88 Min.
Vleresimi juaj 0
7.5 4 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

John White isErik Stifler
Erik Stifler
Steve Talley isDwight Stifler
Dwight Stifler
Eugene Levy isMr. Levenstein
Mr. Levenstein
Jake Siegel isMike Coozeman
Mike Coozeman
Robbie Amell isNick Anderson
Nick Anderson
Italia Ricci isLaura Johnson
Laura Johnson

Pershkrimi

Eriku dhe Kozi fillojnë kolegjin dhe futen në vëllazërinë Beta Beta House, me në krye legjendarin Dajt Stifler. Por do krijohet kaosi pasi një vëllazëri të fiksuarish duan t’i ndalojnë të festojnë…

American Pie: Beta House (2007)
American Pie: Beta House (2007)
American Pie: Beta House (2007)
American Pie: Beta House (2007)
American Pie: Beta House (2007)
American Pie: Beta House (2007)
loading...
Titulli origjinal American Pie Presents: Beta House
Vleresimi sipas IMDb 5.4 427 vota

Filma te ngjashem

How to Lose a Guy in 10 Days (2003)
Freak Show (2017)
Last Flag Flying (2017)
The Layover (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Lapland Odyssey 3 (2017)
Now You See Me 2 (2016)
Thor: Ragnarok (2017)
Espionage Tonight (2017)
Paddington 2 (2017)
Pottersville (2017)
Where’s The Money? (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj