Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Ant-Man (2015)

Ant-Man (2015)

Heroes don't get any bigger. Jul. 14, 2015 117 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Images

Director

Peyton Reed
Director

Cast

Paul Rudd isScott Lang / Ant-Man
Scott Lang / Ant-Man
Michael Douglas isDr. Hank Pym
Dr. Hank Pym
Evangeline Lilly isHope van Dyne
Hope van Dyne
Corey Stoll isDarren Cross / Yellowjacket
Darren Cross / Yellowjacket
T.I. isDave
Dave
Anthony Mackie isSam Wilson / Falcon
Sam Wilson / Falcon
Judy Greer isMaggie Lang
Maggie Lang

Synopsis

loading...

Armatosur me një super-kostum dhe me aftësinë e habitshme që të tkurret nëpër shkallë duke u rritur në forcë, Scott Lang duhet të përqafojë heroin e tij të brëndshëm dhe të ndihmojë dr.Hank PYM për të realizuar një plan për të shpëtuar botën.

loading...
Original title Ant-Man
TMDb Rating 7 5389 votes

Similar titles

Deadpool (2016)
Sniper: Ultimate Kill (2017)
War for the Planet of the Apes (2017)
Ride Along 2 (2016)
The Prestige (2006)
Ant-Man (2015)
Atomic Blonde (2017)
Baywatch (2017)
Mad Max: Fury Road (2016)
I Am Legend (2007)
Zombies (2017)
Transformers: The Last Knight (2017)

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website