what going on?
click on ad to close
Ant-Man (2015)

Ant-Man (2015)

Heroes don't get any bigger. Jul. 14, 2015 117 Min.
Vleresimi juaj 0
10 2 votes

Trajleri i filmit

Director

Peyton Reed
Director

Aktoret

Paul Rudd isScott Lang / Ant-Man
Scott Lang / Ant-Man
Michael Douglas isDr. Hank Pym
Dr. Hank Pym
Evangeline Lilly isHope van Dyne
Hope van Dyne
Corey Stoll isDarren Cross / Yellowjacket
Darren Cross / Yellowjacket
T.I. isDave
Dave
Anthony Mackie isSam Wilson / Falcon
Sam Wilson / Falcon
Judy Greer isMaggie Lang
Maggie Lang

Pershkrimi

Armatosur me një super-kostum dhe me aftësinë e habitshme që të tkurret nëpër shkallë duke u rritur në forcë, Scott Lang duhet të përqafojë heroin e tij të brëndshëm dhe të ndihmojë dr.Hank PYM për të realizuar një plan për të shpëtuar botën.

Ant-Man (2015)
Ant-Man (2015)
Ant-Man (2015)
Ant-Man (2015)
Ant-Man (2015)
Ant-Man (2015)
Ant-Man (2015)
Ant-Man (2015)
Ant-Man (2015)
Ant-Man (2015)
loading...
Titulli origjinal Ant-Man
Vleresimi sipas IMDb 7 5389 vota

Filma te ngjashem

Surrogates (2009)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Crows Zero II (2009)
Acts of Vengeance (2017)
The Prestige (2006)
Star Wars: The Last Jedi (2017)
Killing Gunther (2017)
Pokémon the Movie: I Choose You! (2017)
Geostorm (2017)
Transformers: The Last Knight (2017)
Four Brothers (2005)
American Made (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj