Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Atomic Blonde (2017)

Atomic Blonde (2017)

Jul. 26, 2017 115 Min.
Vleresimi juaj 0
7.5 2 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

David Leitch
Director

Aktoret

Charlize Theron isLorraine Broughton
Lorraine Broughton
James McAvoy isDavid Percival
David Percival
John Goodman isEmmett Kurzfeld
Emmett Kurzfeld
Til Schweiger isWatchmaker
Watchmaker
Eddie Marsan isSpyglass
Spyglass
Sofia Boutella isDelphine Lasalle
Delphine Lasalle
Toby Jones isEric Gray
Eric Gray
Roland Møller isAleksander Bremovych
Aleksander Bremovych

Pershkrimi

Një agjente zbulimi e MI6-ës dërgohet me mision në Berlin gjatë Luftës së Ftohtë për të zbuluar vrasjen e një agjenti dhe për të marrë listën e humbur të agjentëve që bënin lojë të dyfishtë.

Titulli origjinal Atomic Blonde
Vleresimi sipas IMDb 6.1 712 vota

Filma te ngjashem

Ryde (2017)
The Hitman’s Bodyguard (2017)
Jungle (2017)
Wheelman (2017)
Good Time (2017)
What Happened to Monday (2017)
Valley of Bones (2017)
The Commuter (2018)
Exam (2009)
The Blue Room (+18) (2014)
Maze Runner: The Death Cure (2018)
Beyond Skyline (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj