what going on?
click on ad to close
Atomic Blonde (2017)

Atomic Blonde (2017)

Jul. 26, 2017 115 Min.
Vleresimi juaj 0
7.5 2 votes

Trajleri i filmit

Director

David Leitch
Director

Aktoret

Charlize Theron isLorraine Broughton
Lorraine Broughton
James McAvoy isDavid Percival
David Percival
John Goodman isEmmett Kurzfeld
Emmett Kurzfeld
Til Schweiger isWatchmaker
Watchmaker
Eddie Marsan isSpyglass
Spyglass
Sofia Boutella isDelphine Lasalle
Delphine Lasalle
Toby Jones isEric Gray
Eric Gray
Roland Møller isAleksander Bremovych
Aleksander Bremovych

Pershkrimi

Një agjente zbulimi e MI6-ës dërgohet me mision në Berlin gjatë Luftës së Ftohtë për të zbuluar vrasjen e një agjenti dhe për të marrë listën e humbur të agjentëve që bënin lojë të dyfishtë.

Atomic Blonde (2017)
Atomic Blonde (2017)
Atomic Blonde (2017)
Atomic Blonde (2017)
Atomic Blonde (2017)
Atomic Blonde (2017)
Atomic Blonde (2017)
Atomic Blonde (2017)
Atomic Blonde (2017)
Atomic Blonde (2017)
loading...
Titulli origjinal Atomic Blonde
Vleresimi sipas IMDb 6.1 712 vota

Filma te ngjashem

Wolf Mother (2016)
All Eyez on Me (2017)
Operation: Endgame (2010)
Logan (2017)
Truth or Dare (2012)
Fifty Shades Freed (2018)
Jeepers Creepers 3 (2017)
The Dead Lands (2014)
Reset (2017)
Acts of Vengeance (2017)
Midnighters (2017)
Jigsaw (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj