what going on?
click on ad to close
Attraction (2017)

Attraction (2017)

Toka eshte per Njerezimin. Jan. 26, 2017 130 Min.
Vleresimi juaj 0
10 2 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Pershkrimi

Julia dhe Artem janë dy gjimnazistë rusë, të dashuruar, që bashkë me shoqen e tyre shkojnë të shohin një shi të rrallë meteorësh. Një ngjarje e pazakontë ka për të ndryshuar jetët e tyre dhe ndoshta të gjithë njerëzimit.

Attraction (2017)
Attraction (2017)
Attraction (2017)
Attraction (2017)
Attraction (2017)
Attraction (2017)
loading...
Titulli origjinal Притяжение
Vleresimi sipas IMDb 6 55 vota

Filma te ngjashem

Ant-Man (2015)
Defective (2017)
The Voyeur (+18) (1994)
Transformers: The Last Knight (2017)
Maze Runner: The Death Cure (2018)
The Invention of Lying (2009)
Home Again (2017)
Cabaret Desire (+18) (2011)
Star Wars: The Last Jedi (2017)
The Untamed (+18) (2016)
Picture of Beauty (+18) (2017)
Lolita (+18) (1997)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj