Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Battle of the Drones (2018)

Battle of the Drones (2018)

Man vs Machine Dec. 01, 2017 93 Min.
Vleresimi juaj 0
5.5 2 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

Mitch Gould
Director

Aktoret

Dominique Swain isAlexandra Hayes
Alexandra Hayes
Michael Paré isKarl Kess
Karl Kess
Louis Mandylor isVincent Rekker
Vincent Rekker
Richard Reid isKyle Blackwood (as Richard Reid)
Kyle Blackwood (as Richard Reid)

Pershkrimi

Një grup mercenarësh të aftë e gjejnë veten të tradhëtuar nga qeveria amerikane dhe janë të detyruar të luftojnë rrugën e tyre nga një ekip i ri dhe vdekjeprurës i njeriut dron.

Titulli origjinal Battle of the Drones
Vleresimi sipas IMDb 6.7 3 vota

Filma te ngjashem

Pokémon the Movie: I Choose You! (2017)
Tomb Invader (2017)
Now You See Me 2 (2016)
Cop and a Half: New Recruit (2017)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Tracker (2010)
Wolf Warrior 2 (2017)
Transformers: The Last Knight (2017)
Midnight Runners (2017)
5 Days of War (2011)
Tomb Raider (2018)
The Merciless (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj